Zawsze aktualny rozkład dostępny jest na stronie: www.komunikacjaczestochowska.pl

do góry

jeszcze momencik...

Trwa wyszukiwanie połączeń

www.komunikacjaczestochowska.pl

Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
Szukaj

Wyszukiwarka

Zamknij

Jeżeli chcesz wyszukać rozkład jazdy użyj wyszukiwarki połączeń

POWIATCZĘSTOCHOWSKI
Powiat Częstochowski
Przystanek odjazdu
Przystanek docelowy
Miejscowość odjazdu
Miejscowość docelowa
Rozkład jazdy według linii
Powrót do rozkładu

Kierunek: Częstochowa Linia: Złoty Potok - Pabianice - Zrębice - Olsztyn - Skrajnica - Częstochowa

UWAGA: Niedawno zaktualizowano rozkład na tej linii.

JURABUS

ul. Koziegłowska 32, 42-310 Żarki
e-mail: biuro@jurabus.pl

Rozkład jazdy na linii:

LINIA NR 112
JURABUS

Złoty Potok
Częstochowa, Dworzec Autobusowy

UWAGA: Niedawno zaktualizowano rozkład na tej linii.

Zmiana
Rozkład na tej linii obowiązuje:
od 2023-07-01 do 2024-12-31
Za realizację rozkładu odpowiada:
Jura-Bus Sp. K.

ul. Koziegłowska 32, 42-310 Żarki
e-mail: biuro@jurabus.pl

Infolinia/Dyżurny Ruchu: 668 563 225
Gdzie kupisz bilet?

Sprzedaż biletów miesięcznych odbywa się okresowo na przełomie miesiąca w kasie firmy na dworcu autobusowym w Częstochowie przy ul. Wolności 45/49 lub u kierowcy.

Podgląd linii na mapie:

Uwaga:
Podgląd trasy jest widokiem orientacyjnym, który został wygenerowany automatycznie.

Co możesz zwiedzić przy tej linii?

Pozostając w tematyce przyrody, w powiecie są aleje obsadzone drzewami pamiętające jeszcze polskich królów. W Konopiskach, Aleją Lipową według podań przejeżdżał król Jan III Sobieski w 1683 r. jadąc pod Wiedeń. Inicjatorem powstania zabytkowej XIX-wiecznej Alei Klonów w Złotym Potoku prowadzącej bezpośrednio z pałacu do Częstochowy był hrabia Wincenty Krasiński. Przy alei w budynku zarządu dóbr złotopotockich, a obecnie Nadleśnictwie Złoty Potok, znajduje się ekspozycja przyrodnicza z terenu Jury. Droga z Borowna w gm. Mykanów do Kruszyny obsadzona jest drzewami owocowymi, jesionami i lipami, jej powstanie datuje się na XIX/XX w.

W obrębie gm. Olsztyn są dwa rezerwaty przyrody. Rezerwat Sokole Góry zajmujący powierzchnię 215 ha z licznymi ostańcami i formami krasowymi. Na jego terenie znajduje się najgłębsza jaskinia na Jurze – Studnisko. Obszar rezerwatu Zielona Góra o powierzchni 19,6 ha stanowi wapienne wzgórze (310 m n.p.m.) pokryte lasem liściastym, skrywające bogatą w nacieki jaskinię w Zielonej Górze. Atrakcyjne widokowo są wzgórza wapienne tworzące Góry Towarne pomiędzy Olsztynem a Kusiętami. Znajdują się tam cztery duże jaskinie oraz inne mniejsze, które są atrakcją dla speleologów. System jaskiń jest łatwy do zwiedzania, ale wymaga odpowiedniego przygotowania, ubioru i oświetlenia.

Powiat częstochowski ma swoją pustynię, położoną w pobliżu wsi Siedlec w gm. Janów. Pustynia siedlecka to pamiątka po czwartorzędowym okresie zlodowaceń. Jej pustynna powierzchnia ma 25 ha,
a tereny zalesione zajmują 30 ha. W niektórych miejscach wydmy dochodzą do 30 m wysokości.
W latach 60-tych XX w. działała tu kopalnia piasku, teraz pustynia stanowi atrakcję dla miłośników sportów motorowych i pustynnych imprez.

zobacz więcej
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 112 (Złoty Potok - Pabianice - Zrębice - Olsztyn - Skrajnica - Częstochowa)
PrzystanekPoniedziałek-PiątekSobotaNiedziela i święta
Kurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8
1. Złoty Potok4:205:126:257:238:3010:2012:2014:3015:4517:2520:204:206:309:4012:2015:0516:1518:3020:204:206:309:4012:2015:0516:1518:3020:20
2. Złoty Potok (os. Parkowe)4:215:136:267:248:3110:2112:2114:3115:4617:2620:214:216:319:4112:2115:0616:1618:3120:214:216:319:4112:2115:0616:1618:3120:21
3. Janów4:225:146:277:258:3210:2212:2214:3215:4717:2720:224:226:329:4212:2215:0716:1718:3220:224:226:329:4212:2215:0716:1718:3220:22
4. Janów I4:235:156:287:268:3310:2312:2314:3315:4817:2820:234:236:339:4312:2315:0816:1818:3320:234:236:339:4312:2315:0816:1818:3320:23
5. Piasek k. Janowa4:265:186:317:298:3610:2612:2614:3615:5117:3120:264:266:369:4612:2615:1116:2118:3620:264:266:369:4612:2615:1116:2118:3620:26
6. Skowronów4:285:206:337:318:3810:2812:2814:3815:5317:3320:284:286:389:4812:2815:1316:2318:3820:284:286:389:4812:2815:1316:2318:3820:28
7. Pabianice Górka4:305:226:357:338:4010:3012:3014:4015:5517:3520:304:306:409:5012:3015:1516:2518:4020:304:306:409:5012:3015:1516:2518:4020:30
8. Pabianice Centrum4:315:236:367:348:4110:3112:3114:4115:5617:3620:314:316:419:5112:3115:1616:2618:4120:314:316:419:5112:3115:1616:2618:4120:31
9. Pabianice Brus4:325:246:377:358:4210:3212:3214:4215:5717:3720:324:326:429:5212:3215:1716:2718:4220:324:326:429:5212:3215:1716:2718:4220:32
10. Siedlec Polna4:345:266:397:378:4410:3412:3414:4415:5917:3920:344:346:449:5412:3415:1916:2918:4420:344:346:449:5412:3415:1916:2918:4420:34
11. Siedlec k. Janowa, Krzyże4:365:286:417:398:4610:3612:3614:4616:0117:4120:364:366:469:5612:3615:2116:3118:4620:364:366:469:5612:3615:2116:3118:4620:36
12. Siedlec k. Janowa, Skrz.4:385:306:437:418:4810:3812:3814:4816:0317:4320:384:386:489:5812:3815:2316:3318:4820:384:386:489:5812:3815:2316:3318:4820:38
13. Siedlec k. Janowa4:395:316:447:428:4910:3912:3914:4916:0417:4420:394:396:499:5912:3915:2416:3418:4920:394:396:499:5912:3915:2416:3418:4920:39
14. Siedlec k. Janowa, Piekło4:405:326:457:438:5010:4012:4014:5016:0517:4520:404:406:5010:0012:4015:2516:3518:5020:404:406:5010:0012:4015:2516:3518:5020:40
15. Krasawa4:425:346:477:458:5210:4212:4214:5216:0717:4720:424:426:5210:0212:4215:2716:3718:5220:424:426:5210:0212:4215:2716:3718:5220:42
16. Krasawa - Zapasieka4:435:356:487:468:5310:4312:4314:5316:0817:4820:434:436:5310:0312:4315:2816:3818:5320:434:436:5310:0312:4315:2816:3818:5320:43
17. Zrębice, Kościół4:455:376:507:488:5510:4512:4514:5516:1017:5020:454:456:5510:0512:4515:3016:4018:5520:454:456:5510:0512:4515:3016:4018:5520:45
18. Zrębice, Szkoła4:465:386:517:498:5610:4612:4614:5616:1117:5120:464:466:5610:0612:4615:3116:4118:5620:464:466:5610:0612:4615:3116:4118:5620:46
19. Zrębice, Rędziny4:475:396:527:508:5710:4712:4714:5716:1217:5220:474:476:5710:0712:4715:3216:4218:5720:474:476:5710:0712:4715:3216:4218:5720:47
20. Zrębice, Ciecierzyn4:495:416:547:528:5910:4912:4914:5916:1417:5420:494:496:5910:0912:4915:3416:4418:5920:494:496:5910:0912:4915:3416:4418:5920:49
21. Przymiłowice - Kasztanowa4:515:436:567:549:0110:5112:5115:0116:1617:5620:514:517:0110:1112:5115:3616:4619:0120:514:517:0110:1112:5115:3616:4619:0120:51
22. Przymiłowice, Remiza4:525:446:577:559:0210:5212:5215:0216:1717:5720:524:527:0210:1212:5215:3716:4719:0220:524:527:0210:1212:5215:3716:4719:0220:52
23. Przymiłowice, Kielnicka4:535:456:587:569:0310:5312:5315:0316:1817:5820:534:537:0310:1312:5315:3816:4819:0320:534:537:0310:1312:5315:3816:4819:0320:53
24. Olsztyn, Rynek4:565:487:017:599:0610:5612:5615:0616:2118:0120:564:567:0610:1612:5615:4116:5119:0620:564:567:0610:1612:5615:4116:5119:0620:56
25. Olsztyn, Żwirki Wigury4:575:497:028:009:0710:5712:5715:0716:2218:0220:574:577:0710:1712:5715:4216:5219:0720:574:577:0710:1712:5715:4216:5219:0720:57
26. Skrajnica<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
27. Odrzykoń - Narcyzowa<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
28. Olsztyn - Jarzębinowa<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
29. Olsztyn, Odrzykoń5:015:537:068:049:1111:0113:0115:1116:2618:0621:015:017:1110:2113:0115:4616:5619:1121:015:017:1110:2113:0115:4616:5619:1121:01
30. Częstochowa, Kręciwilk5:055:577:108:089:1511:0513:0515:1516:3018:1021:055:057:1510:2513:0515:5017:0019:1521:055:057:1510:2513:0515:5017:0019:1521:05
31. Częstochowa, Bugajska5:075:597:128:109:1711:0713:0715:1716:3218:1221:075:077:1710:2713:0715:5217:0219:1721:075:077:1710:2713:0715:5217:0219:1721:07
32. Częstochowa, Rakowska5:096:017:148:129:1911:0913:0915:1916:3418:1421:095:097:1910:2913:0915:5417:0419:1921:095:097:1910:2913:0915:5417:0419:1921:09
33. Częstochowa, Okrzei5:116:037:168:149:2111:1113:1115:2116:3618:1621:115:117:2110:3113:1115:5617:0619:2121:115:117:2110:3113:1115:5617:0619:2121:11
34. Częstochowa, Rondo Mickiewicza5:156:077:208:189:2511:1513:1515:2516:4018:2021:155:157:2510:3513:1516:0017:1019:2521:155:157:2510:3513:1516:0017:1019:2521:15
35. Częstochowa, Dworzec Autobusowy5:176:097:228:209:2711:1713:1715:2716:4218:2221:175:177:2710:3713:1716:0217:1219:2721:175:177:2710:3713:1716:0217:1219:2721:17
Szczegółowy wykaz kursów na linii nr 112 (Częstochowa - Skrajnica - Olsztyn - Zrębice - Pabianice - Złoty Potok)
PrzystanekPoniedziałek-PiątekSobotaNiedziela i święta
Kurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 9Kurs 10Kurs 11Kurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8Kurs 1Kurs 2Kurs 3Kurs 4Kurs 5Kurs 6Kurs 7Kurs 8
1. Częstochowa, Dworzec Autobusowy6:357:309:2011:0013:3014:4515:4516:5019:1520:2022:356:358:3011:0013:0015:1017:2020:2022:356:358:3011:0013:0015:1017:2020:2022:35
2. Częstochowa, Rondo Mickiewicza6:377:329:2211:0213:3214:4715:4716:5219:1720:2222:376:378:3211:0213:0215:1217:2220:2222:376:378:3211:0213:0215:1217:2220:2222:37
3. Częstochowa, C.H. Jagiellończycy6:417:369:2611:0613:3614:5115:5116:5619:2120:2622:416:418:3611:0613:0615:1617:2620:2622:416:418:3611:0613:0615:1617:2620:2622:41
4. Częstochowa, Rakowska6:437:389:2811:0813:3814:5315:5316:5819:2320:2822:436:438:3811:0813:0815:1817:2820:2822:436:438:3811:0813:0815:1817:2820:2822:43
5. Częstochowa, Bugajska6:457:409:3011:1013:4014:5515:5517:0019:2520:3022:456:458:4011:1013:1015:2017:3020:3022:456:458:4011:1013:1015:2017:3020:3022:45
6. Częstochowa, Kręciwilk6:477:429:3211:1213:4214:5715:5717:0219:2720:3222:476:478:4211:1213:1215:2217:3220:3222:476:478:4211:1213:1215:2217:3220:3222:47
7. Olsztyn, Odrzykoń6:517:469:3611:1613:4615:0116:0117:0619:3120:3622:516:518:4611:1613:1615:2617:3620:3622:516:518:4611:1613:1615:2617:3620:3622:51
8. Olsztyn - Jarzębinowa<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
9. Odrzykoń - Narcyzowa<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
10. Skrajnica<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
11. Olsztyn, Żwirki Wigury6:557:509:4011:2013:5015:0516:0517:1019:3520:4022:556:558:5011:2013:2015:3017:4020:4022:556:558:5011:2013:2015:3017:4020:4022:55
12. Olsztyn, Rynek6:567:519:4111:2113:5115:0616:0617:1119:3620:4122:566:568:5111:2113:2115:3117:4120:4122:566:568:5111:2113:2115:3117:4120:4122:56
13. Przymiłowice, Kielnicka6:597:549:4411:2413:5415:0916:0917:1419:3920:4422:596:598:5411:2413:2415:3417:4420:4422:596:598:5411:2413:2415:3417:4420:4422:59
14. Przymiłowice, Remiza7:007:559:4511:2513:5515:1016:1017:1519:4020:4523:007:008:5511:2513:2515:3517:4520:4523:007:008:5511:2513:2515:3517:4520:4523:00
15. Przymiłowice - Kasztanowa7:017:569:4611:2613:5615:1116:1117:1619:4120:4623:017:018:5611:2613:2615:3617:4620:4623:017:018:5611:2613:2615:3617:4620:4623:01
16. Zrębice, Ciecierzyn7:037:589:4811:2813:5815:1316:1317:1819:4320:4823:037:038:5811:2813:2815:3817:4820:4823:037:038:5811:2813:2815:3817:4820:4823:03
17. Zrębice, Rędziny7:058:009:5011:3014:0015:1516:1517:2019:4520:5023:057:059:0011:3013:3015:4017:5020:5023:057:059:0011:3013:3015:4017:5020:5023:05
18. Zrębice, Szkoła7:068:019:5111:3114:0115:1616:1617:2119:4620:5123:067:069:0111:3113:3115:4117:5120:5123:067:069:0111:3113:3115:4117:5120:5123:06
19. Zrębice, Kościół7:078:029:5211:3214:0215:1716:1717:2219:4720:5223:077:079:0211:3213:3215:4217:5220:5223:077:079:0211:3213:3215:4217:5220:5223:07
20. Krasawa - Zapasieka7:098:049:5411:3414:0415:1916:1917:2419:4920:5423:097:099:0411:3413:3415:4417:5420:5423:097:099:0411:3413:3415:4417:5420:5423:09
21. Krasawa7:108:059:5511:3514:0515:2016:2017:2519:5020:5523:107:109:0511:3513:3515:4517:5520:5523:107:109:0511:3513:3515:4517:5520:5523:10
22. Siedlec k. Janowa, Piekło7:128:079:5711:3714:0715:2216:2217:2719:5220:5723:127:129:0711:3713:3715:4717:5720:5723:127:129:0711:3713:3715:4717:5720:5723:12
23. Siedlec k. Janowa7:138:089:5811:3814:0815:2316:2317:2819:5320:5823:137:139:0811:3813:3815:4817:5820:5823:137:139:0811:3813:3815:4817:5820:5823:13
24. Siedlec k. Janowa, Skrz.7:148:099:5911:3914:0915:2416:2417:2919:5420:5923:147:149:0911:3913:3915:4917:5920:5923:147:149:0911:3913:3915:4917:5920:5923:14
25. Siedlec k. Janowa, Krzyże7:168:1110:0111:4114:1115:2616:2617:3119:5621:0123:167:169:1111:4113:4115:5118:0121:0123:167:169:1111:4113:4115:5118:0121:0123:16
26. Siedlec Polna7:188:1310:0311:4314:1315:2816:2817:3319:5821:0323:187:189:1311:4313:4315:5318:0321:0323:187:189:1311:4313:4315:5318:0321:0323:18
27. Pabianice Brus7:208:1510:0511:4514:1515:3016:3017:3520:0021:0523:207:209:1511:4513:4515:5518:0521:0523:207:209:1511:4513:4515:5518:0521:0523:20
28. Pabianice Centrum7:218:1610:0611:4614:1615:3116:3117:3620:0121:0623:217:219:1611:4613:4615:5618:0621:0623:217:219:1611:4613:4615:5618:0621:0623:21
29. Pabianice Górka7:228:1710:0711:4714:1715:3216:3217:3720:0221:0723:227:229:1711:4713:4715:5718:0721:0723:227:229:1711:4713:4715:5718:0721:0723:22
30. Skowronów7:248:1910:0911:4914:1915:3416:3417:3920:0421:0923:247:249:1911:4913:4915:5918:0921:0923:247:249:1911:4913:4915:5918:0921:0923:24
31. Piasek k. Janowa7:268:2110:1111:5114:2115:3616:3617:4120:0621:1123:267:269:2111:5113:5116:0118:1121:1123:267:269:2111:5113:5116:0118:1121:1123:26
32. Janów I7:298:2410:1411:5414:2415:3916:3917:4420:0921:1423:297:299:2411:5413:5416:0418:1421:1423:297:299:2411:5413:5416:0418:1421:1423:29
33. Janów7:308:2510:1511:5514:2515:4016:4017:4520:1021:1523:307:309:2511:5513:5516:0518:1521:1523:307:309:2511:5513:5516:0518:1521:1523:30
34. Złoty Potok (os. Parkowe)7:318:2610:1611:5614:2615:4116:4117:4620:1121:1623:317:319:2611:5613:5616:0618:1621:1623:317:319:2611:5613:5616:0618:1621:1623:31
35. Złoty Potok7:328:2710:1711:5714:2715:4216:4217:4720:1221:1723:327:329:2711:5713:5716:0718:1721:1723:327:329:2711:5713:5716:0718:1721:1723:32

NIE ZNALAZŁEŚ POŁĄCZENIA? PRZESIĄDŹ SIĘ DO POCIĄGU...

ROZKŁAD KOMUNIKACJI KOLEJOWEJ

Przejdź do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (link zewnętrzny) Przejdź do rozkładu jazdy PKP (link zewnętrzny)